Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2014 Brno: Domácnost ajťáka (jak začít vyvíjet hardware)

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Když jsem se pustil do rekonstrukce domu, rozhodl jsem se, že jako vývojář bych mohl mít podle toho vypadající domácnost. To mě dohnalo k experimetům s hardware. Tato přednáška je pro každého stejně smíšlejícího technika, který si chce automatizovat svoji domácnost, vytvořit CNC router nebo zkusit navrhnout nějaký kousek hardware. Podělím se s Vámi o to, jaké to bylo začít. Co se musíte naučit, čím vybavit laboratoř, jak to oživit (naprogramovat) a dotáhnout svůj projekt do konce. Aby to nebyly jen řeči, tak si to na téhle přednášce rovnou ukážeme.

Přednášející

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt