Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

HA/DR SQL Server databází v Microsoft Azure

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Kdo je připraven, není překvapen! Tohle motto bude středobodem naší přednášky o možnostech vysoké dostupnosti (HA) a zotavení po havárii (DR) Microsoft SQL Server databází hostovaných v rámci Microsoft Azure.

Pustit virtuálku se SQL Serverem nebo nasadit Azure SQL databázi není nic složitého. Nás ale bude zajímat, jak zajistit vysokou dostupnost těchto služeb, aby nás neomezily výpadky a jak nastavení služeb posunout ještě dál pro případ závažnějších situací, kdy se musíme spolehnout na proces "disaster recovery", který nám následně zajistí pokračování dostupnosti služby např z jiného regionu.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt