Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejčastější chyby při návrhu a implementaci databáze

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Ukážeme a zdůvodníme si nejčastější chyby, kterých se dopouštíme při návrhu databáze, volbě datových typů a implementaci dalších objektů v Microsoft SQL Server databázi, a vysvětlíme si, jak se jim vyvarovat, aby se nám v budoucnosti nevymstily.
Abyste nebyli zklamaní, předem upozorňujeme, že se budeme bavit o tématech, které by bezpodmínečně měl každý vývojář databází znát, ale bohužel tomu tak není.

Pokud se chcete zabývat pokročilými koncepty kolem vývoje databází na Microsoft SQL Serveru, můžeme doporučit záznamy přednášek: Transakce, zámky a izolační úrovně v SQL Serveru, Optimistic concurrency control in Microsoft SQL Server, Nečekaní zabijáci výkonu databázových dotazů a Hierarchická data v databázi.

Ohlédnutí za akcí

Pokud se vám naše přednáška líbila a chtěli byste si poslechnout naše povídání o SQL Serveru na více dnů i s praktickými úkoly na procvičení, rádi bychom vás pozvali na naše školení do Gopasu:

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt