Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.
  • Akce je zrušena Dobrý den, je nám líto, ale akce byla zrušena z osobních důvodů na straně přednášejícícho. Pokusíme se domluvit náhradní termín a akci vyhlásíme znovu později. Registrovaní uživatelé o tom budou informování mailem na adresu uvedenou v jejich Wug-účtu.

Další informace o akci

Proč mají útočníci rádi default nastavení Azure AD

Cílem je, aby Vaše organizace útočníkům radost neudělala. Podněty na přednášce povedou k tomu, abyste ještě jednou důkladně prošli a zvážili klíčové nastavení Azure AD s ohledem na bezpečnost. Během přednášky si ukážeme, jakými taktikami může útočník zaútočit na Vaše prostředí, pokud necháte konfiguraci Azure AD by default či některá klíčová nastavení opomenete. Dále na přednášce probereme efektivní palubní zbraně na ochranu vašich identit v cloudu.
17:30 - 17:40 - Představení WUGu
17:40 - 19:00 - 1. část setkání
19:00 - 19:15 - Přestávka
19:15 - 20:30 - 2. část setkání
20:30 - Diskuze
Srdečně Vás zveme na poslední předprázninové setkání. Rádi bychom Vás upozornili, že přednáška nebude nahrávána, místo toho až během podzimu proběhne na toto téma WUG Online.

Datum a místo konání:

29.6.2022 od 17:30 do 20:30
pobočka: Praha

Registrace na akci

45
ze 155
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena Dobrý den, je nám líto, ale akce byla zrušena z osobních důvodů na straně přednášejícícho. Pokusíme se domluvit náhradní termín a akci vyhlásíme znovu později. Registrovaní uživatelé o tom budou informování mailem na adresu uvedenou v jejich Wug-účtu.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Přednáškové prostory (N/A)
Organizace akce (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt