Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Akce je zrušena z důvodu vyhlášeného zákazu volného pohybu osob na území České republiky. Pro tuto akci bude vypsán náhradní termín a akce proběhne formou online přenosu. O novém termínu vás budeme informovat e-mailem a doporučujeme si zkontrolovat nastavení zasílaných e-mailových pozvánek ve vašem uživatelském profilu, kde je možnost si povolit pozvánky na online akce a notifikace o nově zveřejněných záznamech.

Další informace o akci

Azure Active Directory pro správce Active Directory

Tato přednáška je určena pro všechny správce Active Directory Domain Services (ADDS) a Federation Services (ADFS) na Windows Serveru, které zajímá, jak funguje cloudové Active Directory. Budeme se věnovat otázkám nasazení, provázání s existujícím Active Directory a integrace s aplikacemi třetích stran. Část přednášky bude věnována správnému zabezpečení Azure Active Directory a potažmo Active Directory, včetně správy přístupů, auditování a vícefázové autentizace. Ukážeme si také možnosti automatizace pomocí PowerShellu.
18:00 - 18:10 - Představení WUGu
18:10 - 19:30 - 1. část setkání
19:30 - 19:45 - Přestávka a občerstvení
19:45 - 21:00 - 2. část setkání
21:00 - Diskuze

Partneři akce

Datum a místo konání:

7.4.2020 od 18:00 do 21:00
pobočka: Praha

Registrace na akci

143
ze 155
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena z důvodu vyhlášeného zákazu volného pohybu osob na území České republiky. Pro tuto akci bude vypsán náhradní termín a akce proběhne formou online přenosu. O novém termínu vás budeme informovat e-mailem a doporučujeme si zkontrolovat nastavení zasílaných e-mailových pozvánek ve vašem uživatelském profilu, kde je možnost si povolit pozvánky na online akce a notifikace o nově zveřejněných záznamech.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Přednáškové prostory (N/A)
Organizace akce (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů
© 2020 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt