Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Bezpečnost 365

Incidenty posledních měsíců, kdy v televizi i novinách slýcháme názvy organizací a institucí, jejichž prostředí napadl ransomware a z jejich IT světa nezůstal kámen na kameni, doufejme dostatečně děsí každého. Aby již bezpečnost byla považována za nutnou, nikoliv doplňkovou. Pojďme si představit užitečné tipy, rady a doporučení pro zabezpečení vaší organizace.
Projdeme scénáře, kterými potencionální útočník dnes do prostředí pronikne a jak tyto vektory útoku znemožnit, nebo aspoň co nejvíce znepříjemnit. Zaměříme se jak na lokální prostředí, servery a klienty, tak na online služby Microsoft 365. A ty nám vězte v mnohém naopak pomohou. Pojďme bezpečnost vaší organizace nejen posunout o kousek, ale o řádný kus. Ale nenarušme produktivitu uživatelů.

Popovídáme si o stylu práce a pohledu IT na provoz prostředí i nasazení jednotlivých systémů. Jak učinit šťastného CSO, CISO i vašeho DPO a nezbláznit se z toho. Nepřehlížet a ignorovat technologické trendy, ale především základní a nutná opatření.

UPOZORNĚNÍ: Na této akci nebude zajištěno občerstvení.

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Partneři akce

Datum a místo konání:

Registrace na akci

160
ze 160
potvrzených registrací
3
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte

Jak se dostanete na přednášku

© 2020 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt