Konference WUG Days 2020

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 48 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

WUG Days 2020

Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2020, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 48 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Záleží nám na Vašem zdraví, proto jsme se rozhodli letošní ročník konference uspořádat v online podobě.

Program

Připravujeme pro Vás 48 přednášek, které budou streamovány ve 4 souběžných tracích po oba dny. Přesný rozsah konference bude upřesněn spolu se zveřejněním programu přednášek.

Využijte příležitost ovlivnit program konference tím, že budete hlasovat pro témata přednášek, která chcete, aby byla zařazena do programu.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

Registrace na akci

623
ze 2000
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte
© 2020 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt