Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač v Silverlightu

Technologii Silverlight 5 jsme zvolili pro tvorbu našeho přehrávače, protože poskytuje bezkonkurenční řešení v oblastni adaptivního streamingu videa a umožní vám tím si naše záznamy přehrávat automaticky v nejvyšší možné kvalitě na základě rychlosti linky a dalších okolností.

Pokud nemáte Silverlight nainstalovaný, není čeho se bát, jen to zcela neškodný malý plug-in přímo od Microsoftu.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto jsme začali umožňovat stahování vybraných záznamů.

Pracujeme na tom, abychom postupně umožnili stažení všech záznamů.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Přenos aplikací na platformu Azure

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc
Platforma Azure nabízí prostředí prakticky shodné s Windows Serverem 2008 (R2) a SQL Serverem 2008. Velká většina aplikací běžící na této platformě může být s relativně malým úsilím upravena pro běh v prostředí Azure. Můžete tak svým zákazníkům nabídnout zajímavou alternativu k nákupu a správě vlastního HW a SW.
Seminář je určen pro vývojáře bez větších znalostí Azure platformy. Kromě podrobných technických informací se ve stručnosti můžete seznámit též se základními licenčními a cenovými pravidly, případně položit libovolnou otázku s cloudem související.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Cloud a zase cloud. Ano, tento pojem jsme si u počátků Windows Azure spíše zafixovali jako „Cloud, rychle pryč!“. Toto povědomí možná u někoho přetrvává i v současnosti, alespoň vzhledem k nižšímu počtu účastníků této přednášky. Proto se přednáška konala pro Prahu v neobvykle komornějším prostředí.

Ti co přišli, se naopak dozvěděli spoustu velmi zajímavých, reálných, „nemarketingových“, objektivních a nezaujatých informací o tom, jak si tato Microsoftí platforma dnes aktuálně stojí. A to jak z pohledu technického (technologie, architektura), praktického (převod existujících aplikací, problémy, omezení, podmínky, které musí aplikace splnit) tak i ekonomického (způsob zpoplatňování, výše nákladů). Zajímavost přednášky také dokládá fakt, že se u ní nenudil ani kolega, který není vývojář.

Nutno poznamenat, že tato platforma prošla od svého počátku obrovskou evoluční reformou a již se často stává neoprávněně přehlíženou alternativou klasického hostingu nebo on-premise infrastruktury.

Tomáš Holan, Jan Holan - organizátoři

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2015 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt