Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2016: Co nevíte o Javascriptu

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Zvořile Vás žádáme, pokud je to možné, abyste dali přednost zabudovanému přehrávači ve stránce, protože poskytuje větší komfort a kvalitu obrazu a současně méně zatěžuje naše servery. Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na této přednášce budeme nadávat na Javascript, povíme si o tom, co dnes JS umí, co by jednou mohl umět, a povíme si o věcech, které možná neznáte, například jak funguje (nebo spíš nefunguje) porovnávání, co je prototypová dědičnost, jak zapsat v Javascriptu cokoliv a použít na to jen 6 znaků, anebo jak si prostřelit nohu, což sice s Javascriptem moc nesouvisí, ale v praxi to je zhruba podobně příjemné.
© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt