Pobočka Praha

UPOZORNĚNÍ: Chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu rekonstrukce přednáškového sálu Aquarius nebudeme v Srpnu a začátkem Září pořádat žádnou akci. Děkujeme za pochopení.

VÍCE O POBOČCE

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé

Jak zabezpečit server

Praha, 12. 6. 2014

Další z řady velmi zajímavých a prakticky pojatých přednášek ohledně zabezpečení v podání Ondry Ševečka. Obsahově se přednáška ne úplně kryla se stejnou přednáškou v Brně. V Praze se po rozboru a všemožných ukázkách nebezpečnosti hesel věnovalo více prostoru přihlašování pomoci čipových karet.

Slajdy k přednášce a další doplňující materiály naleznete na blogu Ondry Ševečka zdezde.

Tomáš Holan, organizátor

LightSwitch - rychlý vývoj databázových aplikací také pro amatéry

Praha, 15. 5. 2014

Pan Radek Vystavěl na úvod přednášky vysvětlil, že je třeba počítat s různou úrovní znalostí posluchačů a potenciálních uživatelů nástroje LightSwitch a podle toho také svou přednášku pojal. Seznámil nás s nástrojem jako takovým, vysvětlil jeho přínos a využití v praxi a na jednoduchých ukázkách ho přímo demonstroval.

Na mě osobně působí LightSwitch jako čas i peníze šetřící nástroj pro tvorbu jednoduchých uživatelských evidencí a systémů typu ERP. Nástroj má tu výhodu, že nemusíte být nutně programátor, abyste vytvoření jednoduchého systému zvládli. A také naopak, již zkušeným programátorům může nástroj ušetřit mnoho času.

Osobně bych v přednášce uvítal více praktických ukázek a méně slidů.

Karel Svoboda, návštěvník

 

O přestávce jsme ještě měli možnost díky zástupci Microsoftu Honzovi Šteberlovi (bývalý WUG organizátor již zaniklé žďárské pobočky) si prohlédnout vystavené nejrůznější Windows 8.1 zařízení (viz. foto).

Jan Holan, organizátor

Partneři

Pozvánka na HACKER Fest 2014

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2012 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt