Konference SQL Server Bootcamp 2017

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru, ale i s připravovanými novinkami v SQL Serveru 2017.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

SQL Server Bootcamp 2017

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2017 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2017, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Program

Připravujeme pro Vás přes 20 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Program této konference bude zveřejněn na konci července, aktuálně můžete navrhovat témata, která máme zařadit do programu.

Ovlivněte program konference i vy a navrhněte témata, která bychom měli zařadit do programu. Na začátku července otevřeme hlasování o programu konference na základě požadovaných témat přednášek a nabídek od přednášejících.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 15. 8. 2017 09:00 do 16. 8. 2017 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

145
ze 250
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte
© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt