Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé

Unit testování v JavaScriptu

Brno, 2. 12. 2014

Byla to první akce, která proběhla v nových prostorách Masarykovy univerzity. Využili jsme výhody nové audiovisuální techniky a promítané téma bylo dobře vidět ze zadních řad. I přesto, že jsem si myslel, že není příliš o čem diskutovat, v druhé půli se rozběhla bohatá diskuze. Bavili jsme se o efektivitě Test-driven developmentu a přínosu vzhledem k velikosti týmu. Velice se mi líbilo, jak se Petr vyvaroval přílišné teorii a vše ukazoval na konkrétních příkladech. Dokážu si představit, že manager by si z této akce udělal věruhodný obrázek o tom, až jak překvapivě je snadné nasadit JavaScript testování nejen do vývojového prostředí, ale také do Continuous integration pomocí Team City. Pro ty co by se chtěli podívat na nabídky práce v SolarWinds nebo možnosti stáže pro studenty, neváhejte kontaktovat Petra.

Pokud si chcete projít zdrojové kódy ukázek, najdete je zde.

Jirka Pokorný

Asynchronní a paralelní programování v .NETu

Brno, 19. 5. 2014

Jirka Činčura si pro nás připravil velice povedenou přednášku, na které se zaměřil na důkladné vysvětlení pojmů vícevláknová, paralelní a asynchronní aplikace. Jasně vymezil, kdy dává který druh aplikace smysl a na zajímavých ukázkách demonstroval, kdy se dělají nejčastěji chyby a jaký mají následně dopad.

David Gešvindr, organizátor

Partneři

Co se děje na jiných pobočkách

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2012 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt